Iwona Siemieniuk
wokalistka, aktorka i scenarzystka, studiowała śpiew w Centre d' Etudes Musicales de Paris w klasie Petersona Cowana, doskonaliła umiejętności pod kierunkiem doświadczonych pedagogów jak prof. Danuta Paziuk-Zipser, Nelly Miricioiu, Marianne Cornetti, Cheryl Studer, Monika Cichocka i Agata Wrońska. Jako członek zespołu koncertowała z Chórem Akademickim Uniwersytetu Warszawskiego, występując m. in. w Filharmonii Narodowej w Warszawie, Filharmonii Berlińskiej, Auditorio Alfredo Kraus na Gran Canarii, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Jako solistka koncertowała na festiwalach w kraju i za granicą, pod batutą cenionych muzyków i dyrygentów jak Simone Standage, Marco Vitale, czy Paolo Paroni. Wykonuje repertuar operowy, oratoryjny oraz pieśniarski, wciąż doskonaląc umiejętności pod kierunkiem sopranistki Capucine Chiaudani. Szczególne miejsce w jej muzycznych inspiracjach pełni muzyka Kresów Wschodnich, skąd pochodzi. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Center for European Legal Studies, the Law Faculty - University of Cambridge. Ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich przy polskim ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ. Od 2006 r. pisze scenariusze filmów i seriali fabularnych. Gościnnie wystąpiła na płycie "Autentyk" liderów zespołu Molesta Ewenement. Członkini Związku Artystów Wykonawców STOART.
Magdalena Szczebiot-Murawska
altowiolistka, kompozytorka, i producentka muzyczna i aranżerka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Studiowała w Konserwatorium Muzycznym w Oviedo (Hiszpania) oraz Music Interpretation for Foreign Students na Uniwersytecie w Göteborgu. Trzykrotna laureatka Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku oraz stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Założycielka kwartetu smyczkowego Sensum Quartet. Pomysłodawczyni oraz autorka muzyki na płycie Echo inspirowanej pieśniami Podlasia i Kresów Wschodnich. Półfinalistka International Songwriting Competition z utworem Skorbnaja Mati (ang. Hurt). Koncertowała ze znakomitymi artystami takimi jak Placido Domingo, Josh Groban, Avi Avital, Natalia Kukulska, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Herdzin oraz zespołami Varius Manx i Perfect. Była członkiem orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu na stanowisku lidera altówek (2013-2016, Filharmonii Kameralnej im. W. Lutosławskiego w Łomży oraz sekcji altówek Opery Wrocławskiej (2016-2018), z którą wystąpiła m.in. podczas Festiwalu Oper Współczesnych (2016, 2017). Brała udział w Warsztatach Kompozycji Muzyki Filmowej prowadzonych przez Jana A.P. Kaczmarka, w ramach których skomponowała ścieżkę do filmu krótkometrażowego Luizy Budejko „Wskrzeszenie”. W ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego skomponowała tryptyk „Beksiński untitled” inspirowany twórczością Zdzisława Beksińskiego. Projekt składa się z animacji dzieł artysty połączonych z muzyką na smyczki oraz warstwę elektroniczną. Język muzyczny jej kompozycji utrzymany jest w stylistyce neoromantycznej, a harmonika bazuje głównie na poszerzonej tonalności. Sięga po brzmienia elektroniczne. Odwołuje się także do muzyki etnicznej. Dzięki zainteresowaniu elektroniką łączy nowoczesne brzmienia z tradycyjnym instrumentarium.
Krzysztof Kozłowski
z wykształcenia pianista klasyczny, improwizator, kompozytor. Studiował na UMFC w klasie fortepianu prof. Anny Jastrzębskiej – Quinn, oraz podyplomowo na AMiKS w klasie prof. Andrzeja Jasińskiego. Doskonalił umiejętności pianistyczne na kursach mistrzowskich pod okiem profesorów Katarzyny Popowej–Zydroń, Wojciecha Świtały, Paula Guldy, Krzysztofa Herdzina i wielu innych. Jest Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. M. Magina (I nagroda) oraz Future Stars Competition (III nagroda, 2021). Współpracuje z Teatrem Hybrydy, gdzie zajmuje się m.in. aranżacjami i kierownictwem muzycznym studenckich projektów, spektakli teatralnych i muzycznych. Z zespołem Hashtag Ensemble uczestniczył w wielu prawykonaniach nowej muzyki na najważniejszych festiwalach muzyki współczesnej: Warszawska Jesień, Ad Libitum, Poznańska Wiosna, Sacrum Profanum. Aktywnie prowadzi działania edukacyjne, współorganizowane przez Centrum Sztuki Współczesnej i Mazowiecki Instytut Kultury (Smykofonia, Smykowizje).
Agata Wrońska
mezzosopran, pedagog wokalny, absolwentka Wydziału wokalno - aktorskiego Akademii Muzycznej w Warszawie, ukończonego z wyróżnieniem w klasie prof. Janiny Skalik. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki za osiągnięcia artystyczne. Jest laureatką wielu konkursów i przeglądów wokalnych. Pracuje jako pedagog wokalny w zakresie muzyki klasycznej i rozrywkowej oraz jako konsultant mowy przy projektach teatralnych i telewizyjnych. Specjalizuje się w terapii zaburzeń czynnościowych u osób profesjonalnie zajmujących się tworzeniem głosu, zdobyła doświadczenie jako pracownik naukowy Katedry Audiologii i Foniatrii Wydziału Wokalnego UMFC w Warszawie. Jest współautorką licznych publikacji naukowych dotyczących zagadnień związanych z tworzeniem głosu w mowie i śpiewie oraz polskiej wersji Metody Akcentów wykorzystywanej w rehabilitacji głosu. Współpracuje z czołówka artystów sceny polskiej jako opiekun wokalny przy projektach artystycznych, nagraniach płyt i trasach koncertowych.
Przemysław Wojciechowski
akordeonista, pedagog, z wyróżnieniem ukończył Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Klaudiusza Barana. Jest doktorantem Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Wykonuje obszerny repertuar zawierający wiele dzieł muzyki najnowszej, w tym utwory specjalnie dla niego skomponowane. Jako solista i kameralista występował m.in. w Bimhuis w Amsterdamie, Refettorio del Convento di Santa Maria della Pace w Mediolanie, „PLATO” w Ostrawie, Chiesa Della M. Maddalena w Pesaro, Teatro Central w Sevilli, Teatro Raffaello Sanzio w Urbino, Rocca d’Olgisio w Pianello Val Tidone, Chapelle Saint-Victor w Villecroze, Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie i wielu innych. Brał udział w licznych festiwalach w kraju i za granicą. Za swoje osiągnięcia artystyczne był wielokrotnie wyróżniany, m.in. przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Kultury, Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, Marszałka Województwa Łódzkiego. Zwycięzca VIII Konkursu Akordeonowego im. Andrzeja Krzanowskiego w Czechowicach-Dziedzicach (2014), Międzynarodowego Konkursu Muzycznego w Val Tidone (2012), laureat głównej nagrody IX Konkursu Muzyki XX i XXI Wieku Dla Młodych Wykonawców w Radziejowicach (2012).